Rugby Club Groningen

Postadres
Savornin Lohmanplein 3
9722 HP Groningen

info@rugbyclubgroningen.nl

Clubhuis (route)
Sportpark Esserberg
Rijksstraatweg 16
9752 AD Haren
T 050-526 60 54

sponsoren makelaar groningen       
webdesign    Voor uw werkkleding

 

 

Westrijdverslag 26-11-2011 | Big Bulls2 - RCG3

7 november 2011

6 november stond de wedstrijd tussen RC the Big Bulls 2 en RC Groningen 3 op het programma.
Na een korte ronde door Groningen om de schoenen van Daan en Matthieu op te halen. Kon de aftocht naar Almelo beginnen. Daar waren we vlak nadat de koffie was doorgelopen waar deze vorig jaar nog bij de buren moest worden gehaald. Tijdens de warming-up zouden de 4 afgevaardigde spelers uit Heerenveen aankomen.

Doordat Heerenveen er met de kick-off nog niet was werd er gestart met 14 man. Er werd goed gestart en direct was er de juiste inzet door alle spelers, de tackels werden hard ingezet. Ondanks dat werden we direct onder druk gezet door het meer ervaren team van de Bulls. We hielden goed stand en konden zelf ook wat aanvallen opzetten. Desondanks onze enthousiasme drukte de Bulls toch de eerste try van de wedstrijd. Deze try werd gedrukt door de scrum-half van de Bulls. We bleven goed door vechten maar verloren langzaam aan terrein en daarmee bouwde de achterstand zich ook verder uit. Half time was dan ook een welkome afwisseling.

In de rust waren de heren uit Heerenveen in velden of wegen te bekennen. We zouden dus ook echt verder moeten met 14 man. We begonnen de tweede helft wat zwakker dan we de eerste helft maar na 10 minuten was het fanatisme weer volledig terug. Na een paar keer goed gebruik te hebben gemaakt van de man meer situatie door de Bulls werd ons doel minimaal 1 try drukken. We werden nog feller en kwamen steeds dichter bij hun try line. Nu stonden we er zo dichtbij dat we die try moesten drukken. Thijs kreeg de bal aangespeeld en gooide zijn lijf door de verdediging en drukte zijn eerst try. Deze try smaakte naar meer en we gingen opjacht naar een volgende try, naar een paar keer dichtbij te zijn geweest wilde het helaas niet lukken om een tweede try te drukken. Wel gaf deze wedstrijd veel hoop voor volgende week om dan de eerste overwinning te boeken.

Heb genoten in mijn eerste wedstrijd voor RC Groningen en er zullen er nog vele volgen.

Full back Rob
 

Programma

Wedstrijden:

Zaterdag 2 Juni
45 jarig Jubileum RCG

Zaterdag 9 Juni
TBM dag in Dwingeloo

Uitslagen


Trainingstijden

Senioren
Dinsdag en vrijdag
van 19.30 - 21.30 uur

Jeugd (12 t/m 18 jr)
Dinsdag en vrijdag
van 18.30 - 19.45 uur

Jeugd (6 t/m 11 jr)
Zaterdag van
10.30 - 11.30 uur 
 
=====================

 

Gesloten
tot na de
Zomervakantie

=====================